1. DUATLON SONČNI PARK VELENJE 2017

Vsi rezultati

7. TRIATLON VELENJE 2016

Vsi rezultati

6. TRIATLON VELENJE 2014

Vsi rezultati

NOČNI TEK GALACTICA 2014

Rezultati

4. TRIATLON VELENJE 2012 – GORSKI TRIATLON GOLTE – 07.07.2012

1. Marjan Zupančič
2. Aleš Udovič
3. Jure Kukovič

Vsi rezultati za Gorski Triatlon Golte 2012

4. TRIATLON VELENJE 2012 – TEŠ 525 SPRINT TRIATLON – 07.07.2012

MOŠKI

1. Boštjan Kračun (ŠRK Celje)
2. Jože Kojc (Triatlon klub Maribor)
3. Bojan Svenšek (Radio CENTER)

ŽENSKE

1. Barbara Tesar
2. Lea Ružič
3. Darja Brancelj

Vsi rezultati TEŠ 525 SPRINT TRIATLON VELENJE 2012

4. TRIATLON VELENJE 2012 – NOČNI TEK GALACTICA 5 in 10 km – 07.07.2012

10 km

MOŠKI

1. David Valenti
2. Branko Kmetič (AVTODELI SPODNJI DUPLEK)
3. Robert Matijevič (ŠD KRAŠNJA)

ŽENSKE

1. Natalija Mašera
2. Brina Melanšek
3. Slavica Volčanjšek

Vsi rezultati NOČNI TEK GALACTICA 5 in 10 km VELENJE 2012

4. CARFAX TRIATLON VELENJE 2012 – 08.07.2011

MOŠKI Olimpik

1. David Pleše (TK Velenje)
2. Jaroslav Kovačič (Športno društvo Posavje)
3. Jure Majdič (TK Inles Riko Ribnica)

ŽENSKE Olimpik

1. Mateja Šimic (TK TRISPORT)
2. Monika Oražem (TK Inles Riko Ribnica)
3. Laura Šimenc (TK-Gorenjska)

Vsi rezultati CARFAX TRIATLON VELENJE 2012

3. CARFAX TRIATLON VELENJE 2011 – 10.07.2011

MOŠKI Olimpik

1. David Pleše (TK Velenje)
2. Jaroslav Kovačič (TK Krško)
3. Peter Harnold (SD 3SPORT)

ŽENSKE Olimpik

1. Monika Oražem (TK Inles Riko Ribnica)
2. Nakrst Nataša (TK Ljubljana)
3. Šimenc Laura (TK gorenjska)

Vsi rezultati CARFAX TRIATLON VELENJE 2011

3. TEŠ 525 SPRINT TRIATLON Velenje 09.07.2011

TEŠ 525 SPRINT TRIATLON – POSAMEZNIKI

TEŠ 525 SPRINT TRIATLON – POSAMEZNIKI PO KATEGORIJAH

ŠTAFETE TEŠ 525 SPRINT TRIATLON TRIATLONA

NOČNI TEK 5 KM – ABSOLUTNO

NOČNI TEK 10 KM – ABSOLUTNO

NOČNI TEK 10 KM – PO KATEGORIJAH

2. Triatlon Velenje 2010

MOŠKI Olimpik

1. David Pleše (TK Ljubljana)
2. Bojan Cebin (TK Inles Riko Ribnica)
3. Vid Pucelj (TK Inles Riko Ribnica)

ŽENSKI Olimpik

1. Mateja Šimic (TK Trisport)
2. Melita Šinkovec (ŠRK Celje)
3. Karla Oblak (TK Ljubljana)

Vsi rezultati 2010

1. Triatlon Velenje 2009

MOŠKI Olimpik

1. Bojan Cebin
2. Jaroslav Kovačič
3. Vid Pucelj

ŽENSKE Olimpik

1. Saša Rot
2. Hajdinjak Melita
3. Dolinar Nina

Vsi rezultati 2009